Sönmez Bustaş & Lojistik, Tır Sistemi Kefaletinin 51. Yıl Ödül Töreninde

Sönmez Bustaş & Lojistik, Tır Sistemi Kefaletinin 51. Yıl Ödül Töreninde

19 Aralık 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın (UDHB) her yıl TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi ile birlikte gerçekleştirdiği Yıllık Koordinasyon Toplantısı, bu yıl UDHB Müsteşarı Sayın Suat Hayri Aka’nın , TOBB Başkan Yardımcısı Sayın Halim Mete’nin , Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Remzi Akçin , UND Başkanı Çetin Nuhoğlu ‘da katılımıyla yapıldı.

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda sektörün farklı kesimlerinin sorun ve talepleri Bakanlık bürokratlarıyla birlikte tartışılarak çözüm yolları konusunda değerlendirmeler yapıldı; toplantı sonunda “TIR Sistemi Ödül Töreni” 51. Yıl etkinliği de gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında sistemi ihmal etmeksizin, sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren belirli sayıda firmalara verilen “Takdir ve Teşekkür Plaketi”ne Sönmez Bustaş & Lojistik olarak layık görüldük. Takdir ve Teşekkür Plaketini TOBB Başkan Yardımcısı Halim Mete tarafından Yönetim Kurulu Başkanımız Hayati Çekiç ’e taktim edildi.